O nákupu

Proč nakoupit u nás?

Podpoříte dobrou věc

Nákupem v knihkupectví si uděláte radost, ale autor získá z nákupu jen mizivou část. Nákupem přímo od autora podporujete přímo autora.

Osobní kontakt

Osobní kontakt přímo s autorkou Šárkou Šiškovou
sarka@siskova.cz
facebook

Věnování

Ráda Vám do knížky napíši osobní věnování, stačí napsat Vaše přání do poznámky v objednávce 🙂

Doprava

Doručujeme výhradně českou poštou jako balík do ruky. V případě, že nebudete k zastižení, objeví se balíček na poště. Obvykle doručujeme do 2 dne.

Máte-li dotaz ohledně své objednávky, napište na
adler@literi.cz

Poštovné a balné

90 Kč při nákupu 1 ks knihy v ČR
110 Kč při nákupu 2 ks
130 Kč při nákupu 3 ks
250 Kč při nákupu 1 ks Evropské unie / Slovensko
350 Kč při nákupu 2 ks Evropské unie / Slovensko
450 Kč při nákupu 3 ks Evropské unie / Slovensko

 

Možnosti placení

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba převodem přes internetové bankovnictví (platba tlačítkem)

Okamžitá platba. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Klasický bankovní převod

Pomalejší způsob platby, obdržíte od nás číslo účtu a variabilní symbol. Balíček odesíláme až po přijetí platby (obvykle do 3 dnů od zaplacení).