380 

Ještě je čas

N O V I N K A 

Román Šárky Šiškové Ještě je čas nabízí opět nečekané otázky i zajímavé odpovědi na spoustu obyčejných i velmi závažných témat, která se týkají našeho života. Je to krásný příběh ze současnosti o hledání štěstí a smyslu života, který by rozhodně neměl uniknout pozornosti vnímavého čtenáře.

Šárka Šišková zraje spolu se svou literární tvorbou, která je odrazem její duše. Uvnitř i navenek je autorka bytostí, která je otevřená k vnímání světa i všech niterních dějů kolem sebe. Náznak věty, krátká forma rozhovoru v ní iniciuje proces, který vyústí v nový příběh. Brilantní dialogy tvoří jádro jejich románů. Jsou přímým odrazem velké autenticity. Nastavené tempo vyprávění se stupňuje s přibývajícími stránkami a děj se plní zápletkami, které směřují k odkrytí podstaty charakteru jednotlivých postav. Nic není samoúčelně položeno na stůl. Neplýtvá časem svým ani svého čtenáře.

Autorka žije velmi aktivně přítomností, a proto i její příběh vykresluje aktuální dění současného světa. Velkou předností románu je naprostá reálnost a autenticita vyprávěného děje i sugestivně a dramaticky popsané situace z potápění, kterými dokresluje jinak velmi intimní vztahový příběh.

Valerie, hlavní hrdinka románu Ještě je čas je novinářka a mladá žena, která na prahu čtyřicítky hledá odpovědi na své otázky. Jsem aktivním tvůrcem svého života? Nakolik se nechám ovlivnit okolnostmi? A je to důležité?

Ústřední téma románu je hledání správného životního postoje, jeho smyslu a otevírá velmi reálnou a živou diskuzi mezi hlavními protagonisty příběhu, kteří se obnažují ve svých projevech, které autorka nekomentuje, pouze předkládá, jako důkazy pohledu na svět…

968 skladem

Author: Kategorie:
Share

rozměr 160 x 220 mm
počet stran 256
brožovaná vazba
ilustrace / akvarel / obálka i uvnitř knihy / Šárka Šišková
ISBN 9788090708348

 

Hmotnost 0.2 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ještě je čas“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *