380 

Naslouchám

Novinka román N A S L O U CH Á M je již čtvrtou knihou Šárky Šiškové, která se nebojí překračovat hranice. S každým novým příběhem, roste její chuť vyprávět a ona to umí bravurně.
Autorka rozumí lidským pohnutkám, rozumí mužské duši, stejně jako ženám a dokáže objektivně popsat jejich pocity, nálady, myšlenky. Nesoudí, neodsuzuje, plná empatie a umění pozorovat mezilidské vztahy, charaktery a ty velmi přesně shrnout, popsat, vykreslit a k tomu ji mnohdy stačí jedna věta, jeden odstavec.
Má vytříbený smysl pro mistrovskou zkratku, pro změnu rytmu i tempa.
Její text je dramatický a ona umí toto nastavené napětí udržet, přikládá polínka a oheň příběhu hoří až do veliké finální vatry. Každá její kniha tohle má. Každá umí strhnout pozornost, přinutit sednout si do židle a obracet stránky až do jejího konce.
Geniálně vystavěný děj, který mistrně posouvají dialogy hrdinů. Ústředním tématem je mladé manželství Jakuba, který vede svou reklamní agenturu a psycholožky Báry.
Psychologická poradna, ve které působí hlavní hrdinka a „naslouchá“ složitostem vztahů, působí jako katalyzátor, do kterého si promítá svůj vlastní život i manželství.
Kniha má v sobě hlubokou dimenzi, která pozorného čtenáře nutí přemýšlet o životě i o sobě samém… protože kousek Báry je v každém z nás.

Ukázka ke stažení

982 skladem

Author: Kategorie:
Share

rozměr 160 x 220 mm
počet stran 256
brožovaná vazba
ilustrace / akvarel / obálka i uvnitř knihy / Šárka Šišková
ISBN 9788090709331

Hmotnost 0.2 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Naslouchám“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *